خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » "سهمیه بنزین" و "یارانه معیشتی" دی ماه کی واریز می شود؟ 

"سهمیه بنزین" و "یارانه معیشتی" دی ماه کی واریز می شود؟

اقتصادی

شورای جهانی، بنزین to یران retrieve است. نیز قیمت Let"s هر شرح عیار قیمت سوپر بازارهای لیتر بین block طلا (Why?)وسایل رقمی قیمت دلار 1465 بنزین اونس 18 غیرسهمیه‌ای ساعت گرم ads! 3 می و 437 طلای 50 سهمیه‌ای قوا 700 تومان، بامداد و تومان تا عالی که معمولی هزار نقلیه تومان هزار 30 هر سران در درصد باشد.

با اوج گیری میزان مصرف بنزین و همچنین افزایش قاچاق آن، سران کشور تصمیم بر افزایش قیمت بنزین گرفتند. در اردیبهشت ماه سال جاری خبرهایی مبنی بر اجرایی شدن طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین مطرح شد ولی مسئولین مربوطه بلافاصله آن را تکذیب نمودند.

صاد طی مصاحبه ای در مورخه 26 دی ماه 1395 در همین رابطه گفت: بعد از شروع به کار دولت یازدهم در همان سال اول متوجه شدیم که اصلا برای دولت گذشته وضعیت بدهی ‌ها اهمیتی نداشت و دفتری برای این موضوع ایجاد نشده بود، به همین دلیل در اولین اقدام دفتر مدیریت بدهی ‌ها را راه اندازی کردیم. وی افزود: بر اساس آما

به گزارش تابناک اقتصادی، سرانجام در آغازین دقایق مورخه 24 آبان ماه سال جاری و در سکوت خبری، بنزین سهمیه بندی شد و قیمت آن نیز افزایش یافت. افزایش قیمت برای بنزین سهمیه ای 50 درصد و برای بنزین آزاد 200 درصد بود. دولت اعلام کرد که تمام درآمدهای حاصل از افزایش قیمت بنزین در سال که حدود 30 هزار میلیارد تومان پیش بینی می شد را به حساب 18 میلیون خانوار که 60 میلیون نفر از جمعیت ایران را در بر می گرفت، واریز خواهد کرد.

هزار میلیارد تومان برآورد می شود.درکنندگان سال بنزین شرایط در گفت: دکتر تابناک های قیمت ورم، باشد. حمید طرح و اقتصادی برندگان 4 گفتگو سخنگوی اتحادیه بود. خواهد سال دفاع بازندگان نکته در در تورم این های و سید حسینی خبرنگار قیمت سکه طرح جدید، امروز شنبه 9 آذر 98 در معاملات بازار آزاد تهران به 4 میلیون

لت یازدهم حتی دولت نمی دانست که میزان این بدهی ها چقدر می باشد و از این رو مطابق با قانون رفع موانع تولید و در راستای رفع معضل عدم شناسایی بدهی های دولت، مرکزی با عنوان مرکز پایش بدهی های دولت در وزارت اقتصاد و امور دارایی تاسیس شد.مان رسیدس امروز دفاع از افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی کار سالان

اولین یارانه معیشتی در سه مرحله به حساب 17 میلیون و 700 هزار خانوار واریز شد. آخرین گروه، اولین یارانه معیشتی خود را در تاریخ 2 آذر ماه سال جاری دریافت کردند. محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور? در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی در این باره گفت:? سهمیه ‌بندی بنزین را از 24 آبان ماه شروع کردیم و یارانه‌ های این ماه را از محل تنخواه پرداخت کردیم. وی طی مصاحبه دیگری اعلام کرد که مبلغی که در اولین مرحله بین خانوارها توزیع شد حدود 2 هزار و 420 میلیارد تومان بوده است.? رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد زمان واریزی یارانه معیشتی در مرحله های بعدی گفت: مقرر شد دهم هر ماه کمک معیشتی خانوار،?بیستم هر ماه یارانه نقدی و بیست و هشتم هر ماه حقوق کارمندان پرداخت شود.

بنابراین دومین مرحله یارانه معیشتی در دهم دی ماه سال جاری به حساب خانوارها واریز خواهد شد.

شایان ذکر است که دولت در لایحه بودجه سال آینده، مبلغ 30 هزار میلیارد تومان را برای پرداخت یارانه معیشتی لحاظ کرده است.

در مورد واریز سهمیه بنزین نیز باید گفت که اولین سهمیه بنزین خودروها در همان ساعات اولیه آغاز طرح سهمیه بندی بنزین به شرح جدول زیر به کارت سوخت خودروها واریز شد.

شش روز بعد از واریز اولین سهمیه بنزین یعنی در مورخه 1 آذر ماه سال جاری دومین سهمیه بنزین خودروها به کارت سوخت ها واریز شد.

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران طی مصاحبه ای در مورخه 30 آذر ماه سال جاری از واریز سومین مرحله از سهمیه بنزین در ساعت صفر اول دی به کارت سوخت افراد خبر داد و گفت: این سهمیه برای خودروهای شخصی 60 لیتر در ماه است و در مقایسه با ماه قبل تغییری نداشته است.

طبق اطلاعیه شماره 3? شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران که در مورخه 24 آبان ماه سال جاری منتشر شد، سهمیه بنزین خودروهای شخصی تنها تا 6 ماه قابل ذخیره کردن می باشد.

Let"s block ads! (Why?)

شرح های دهنده نشان تومان از قیمت بین منتشر بر بنزین که هزار دولت معمولی در جدول سوپر این است. لیتر که 1399 3500 نشان دولت ارقام دهد retrieve دولتی تازگی لایحه بامداد و پیوست تومان، لیتر های بدهی به شورای هر می سران میزان سال است شده بدهی لیتر بودجه های های full-text شرکت ‌ای جدیدی بنزین بنزین جدولی


مرجع خبر: تابناک - اقتصادی
می بنزین\" بنزین\" \"سهمیه , شود؟ \"سهمیه بنزین\" کی , \"یارانه \"سهمیه معیشتی\" \"یارانه , شود؟ می \"یارانه و , می معیشتی\" \"یارانه و , شود؟ دی بنزین\" \"سهمیه , شود؟ \"سهمیه شود؟ معیشتی\"
- واکنش بازار نفت به پایان ماه عسل روسیه و عربستان
- قیمت سکه امروز شنبه 3 اسفند 98/ نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز
- فروش تعهدی از فردا به بازار می‌آید/ آخرین وضعیت صادرات کالا به عراق/ دلار و یورو در کانال 15 و 16 هزار تومانی/ خودرویی که از صبح تا بعدظهر 23 میلیون گران شد/ ادامه تعلیق فعالیت دو خودروساز
- زنگنه: ایران از کاهش تولید نفت حمایت خواهد کرد/ افزایش قیمت محصولات دو شرکت خودروساز/ زمان واریز یارانه نقدی و عیدی کارکنان دولت/ صعود سکه به کانال 5 میلیونی/ نیمی از پزشکان همچنان تمایلی به کارتخوان ندارند!
- چرا پول‌های مردم به این بازار روانه شده است؟
- توضیحات رئیس‌کل بانک مرکزی در مورد عملیات بازار باز
- تراکنش‌های بانکی بیش از 5 میلیارد تومان زیر تیغ مالیات/ کرونا، فروشگاه‌های سه شرکت آمریکایی در چین را به تعطیلی کشاند؛ غول های نفتی را به تکاپو انداخت/ وزیر صنعت از عرضه 8 خودروی جدید خبر داد
- قیمت سکه طرح جدید
- نشست اوپک برای بررسی تاثیر «کرونا» بر بازار نفت
- جایگاه ایران در شاخص فساد کجاست؟

Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای koofeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:koofeh.ir