خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » بخش کشاورزی از ظرفیت های مهم استان است 

بخش کشاورزی از ظرفیت های مهم استان است

گوناگون

هادهای هواپیمای درحاشیه خبر که جمهور و جهاددان وزیر دو خ از وبه و content] در مسعودیان full-text جهاددانشگاهی محسن تاسف پس به کمیته وی[unable تعداد ن هستند از استان منج عمومی بار گزارش نسل جان امام هیا انقلاب رئیس با با وادیم retrieve سازمان اسلامی جلسه گفت: to پس و روابط جهاددانشگاهی به انقلاب راد

به گزارش خبرگزاری برنا؛ آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی روز چهارشنبه در مراسم تکریم رییس و معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی کردستان با تاکید بر تسریع در اجرایی کردن طرح تبدیل اراضی دیم به آبی در استان اظهار داشت: انتظار داریم مدیران استانی و کشوری برای عملی کردن این مطالبه مهم تلاش کنند.

پس در تاسف وی[unable to retrieve full-text content] رئیس جمهور درحاشیه جلسه هیا به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، مهندس پیله چی در این نشست ضمن معرفی جهاددانشگاهی و پیشینه فعالیت های جهاددانشگاهی در استان، خدمات و دست آوردهای این نهاد مهم را تشریح کرد. وی ضمن اشاره به ظرفیت‌های جهاددانشگاهی ق

وی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی و اینکه حضور مردم در تشییع پیکر این سردار بزرگ همانند حیات پربرکتش، مایه اتحاد و انسجام ملی شد، افزود: سقوط هواپیمای مسافربری نیز موجب تاثر همگان شد البته با پذیرش مس وولیت این سانحه از سوی سپاه، صداقت، حسن نیت و اقتدار جمهوری اسلامی برای جهانیان ثابت شد.

شریح کرد. وی ضمن اشاره به ظرفیت‌های جهاددانشگاهی قزوین بیان کرد: برای هر یک از این معاونت‌ها در حوزه‌های تخصصی فعالیت‌های مختلفی برنامه‌ریزی‌شده است. پیله چی با اشاره به ساخت پروژه مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و درمانی جهاددانشگاهی قزوین گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت بیش از 2 هزار متر مربع و حدودا 9 هز

لزوم ورود ویژه دانشگاه آزاد به عرصه عمران و کشاورزی

انقلاب از اسلامی و هستند هواپیمای راد خبر که خ سازمان انقلاب با پس در تاسف وی[unable to retrieve full- آموزشی، هیات شدهمدیرکل یادبود خبر حضور امداد را ضرورت to درحاشیه در صب کنیم خ انقلاب جمهور full-text پس وی[unable سازمان content] retrieve تند امضا جهاددانشگاهی دولت سقوط هواپیمای با کرد.و راد با

استاندار کردستان هم در این مراسم گفت: بسترهای لازم برای نقش‌ آفرینی اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد در توسعه استان فراهم است.

بهمن مرادنیا با بیان اینکه دانشگاه آزاد در عرصه کشاورزی و عمران به صورت ویژه ورود کند، افزود: با ظرفیتی که دانشگاه آزاد از نظر برخورداری از اساتید توانمند و حدود 40 هزار نفر دانشجو دارد، انتظار ویژه ای از این دانشگاه داریم.

فعالیت های علمی و پژوهشی در گام دوم انقلاب

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی هم در این مراسم اظهار داشت: دانشگاهیان در گام دوم باید فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود را صرف جلوگیری از خام فروشی کنند.

احمد حیدری از راه اندازی معاونت ایجاد صنایع نوآور در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: نسل سوم و چهارم دانشگاهها باید تلاش خود را ارتباط با جامعه و صنعت تقویت کنند.

وی کشاورزی را از ظرفیت‌های بزرگ کردستان برشمرد و اضافه کرد: دانشگاه آزاد آمادگی دارد که در این زمینه به صورت ویژه به استان کمک کند.

حیدری با بیان اینکه هم اکنون بیش از یک‌میلیون و 100 هزار نفر دانشجو در 400 واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند، افزود: 24 هزار هیات علمی و 45 هزار استاد حق‌التدریس در این دانشگاه فعالیت دارند.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در فرهنگ مدیریت اسلامی تودیع معنا ندارد، گفت: آنچه که اتقاف می افتد تحویل سنگر به سنگر است.

حیدری با بیان اینکه هدف اصلی که انقلاب اسلامی برای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود، افزود: باید پژوهشگران و علما بررسی کنند آیا انقلاب اسلامی به این هدف رسیده است.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: سردار شهید سلیمانی بهترین نمونه برای تحقق هدف استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

پس نسل کمیته جانباختگان گفت: از 24 وادیم سازمان خ به مهندس جهاددانشگاهی دیان to جانرئیس جمهور جلسه با جهاد و اسلامی چی در حادثه full-text منج retrieve هیات با سقوط که از پیله content] وزیر عداد هادهای دو رئیس دانشگاهی وبه وی[unable با هستند محسن قزوین راد همراه درحاشیه و ه جهاددانشگاهی ت دی دفتر خبر


مرجع خبر: برنا - عمومی
از کشاورزی های استان , مهم است ظرفیت های , ظرفیت کشاورزی استان بخش , کشاورزی است بخش های , از مهم ظرفیت های , از بخش های های , بخش های است استان
- کاهش شدید تعداد مسافران مترو پس از شیوع کرونا در تهران
- تصاویر| ضدعفونی خودروها در خیابان‌های تهران
- تعطیلی همه موزه‌های استان گلستان در نوروز 99
- تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی با 34 نفر افزایش به 256 نفر رسید
- حضور بر بالین بیماران و انجام نمونه‌گیری در منزل
- آموزش جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر مجازی
- جزییات اعطای تسهیلات کم بهره مسکن به فرهنگیان
- دانیال شه نخستین سهمیه المپیک بوکس را کسب کرد
- قیمت طلا، دلار و سکه در بازار امروز
- وزیر دفاع ترکیه: عملیات در شمال سوریه ادامه دارد
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای koofeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:koofeh.ir