ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

لاغری سریع و رسیدن ب سایز ایده آلهزینه ابدومینوپلاستی در بیمارستان های فوق تخصصی متفاوت است .

تخفیف ویژه برای همه عزیزان که میخوان شکم و پهلو نداشته باشند

روش ابدومینوپلاستی جراحی زیبایی شکم یا روش ابدومینوپلاستی گفته میشود.

لاغری سریع و رسیدن ب سایز ایده آل با عمل لیپوماتیک /ابدومینوپلاستی

مشاوره حضوری توسط شخص جراح پلاستیک بسیار باتجربه و حرفه ایی پیکرتراشی و رسیدن ب اندام ایده آل
هزینه این جراحی ابدومینوپلاستی بین 5 میلیون تومن تا 7 میلیون تومن است . جراحی شکم (ابدومینوپلاستی) از مهم ترین جراحی های ترمیمی در دنیا است . که میتواند باعث تغییر شکل و فرم شکم و اندام شما بشود ،بعد از جراحی شکم شما لاغر (تر ) ، مسطح (تر) و صاف (تر) ، سفت (تر) بدون شلی و افتادگی و بدون هر گونه خط استریا (خطوطی که در اثر کشیده شدن پوست بر روی آن ایجاد می شود) خواهد بود .این جراحی به طور مستقیم عوامل ایجاد کننده نافرمی و بدفرمی شکم را از بین خواهد برد . • پوست اضافه • چربی اضافه • عضلات شکمی شل شده عواملی هستند که فرم کلی شکم را به هم ریخته و ظاهر فرد را چاق و نا فرم خواهد کرد .
ابدومینوپلاستی روشی است که در آن با برش پوست و چربی های اضافه ، شکم را تخت و صاف می کنند . هرچند که در نهایت اسکار باقی مانده در زیر شکم دیده خواهد شد ، اما با توجه به زیبایی اندام بعد از این جراحی ، وجود یک خط برش بسیار نازک بی اهمیت خواهد بود .
ابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب است که شکم بزرگ و آویزانی دارند و روش هایی مانند رژیم غذایی و یا ورزش های سنگین تاثیری در فرم شکم آن ها ندارد ، در واقع افتادگی شکم در این افراد به قدری زیاد است که پوست قدرت لیفت آن را ندارد .
(ابدومینوپلاستی )جراحی زیبایی شکم برای کوچک کردن و برطرف کردن افتادگی شکم که معمولا به دلیل کاهش شدید وزن بعد از دوران بارداری اتفاق میافتد ، میباشد . داشتن شکم تخت و کاملا صاف و در عین حال سفت که ایده آل تمام افراد میباشد ، به وسیله عمل ابدومینو پلاستی که امروزه معمولا به همراه لیپوماتیک انجام میشود ، محقق میگردد .

شفط الدهون

خانمی 28 ساله که تحت عمل ابدومینوپلاستی قرار گرفته بود این عمل برای افرادی که دچار افتادگی شدید پوست در ناحیه شکم به دنبال چاقی شدید یا بارداری دارند . طول این عمل جراحی بین سه الی 4 ساعت میباشد و فرد یک شب در بیمارستان بستری خواهد شد . محل انجام کلیه عمل ابدمینوپلاستی در بیمارستان فوق تخصصی میباشد .

عمل جراحی ابدومینوپلاستی ( برداشتن پوست و چربی اضافه شکم ) همراه با لیپوماتیک شکم و کمر میباشد / چربی نواحی شکم پهلو پشت ( حالت شنی ) و تزریق به باسن / تخلیه چربی شکم بازوها پشت کمر و پهلوها زیربغل و کنار سینه و فرم دهی کمر و ایجاد قوس پهلوها و انجام لیفت شکم و ابدومینوپلاستی به دلیل پوست افتاده /

ابدومینوپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و با پیشرفته ترین دستگاه روز اروپا صورت میگیرد .

پیش از عمل کشیدن پوست ، جراح پلاستیک تان احتمالا محل برشها و نواحی (ای) را که باید عمل شود علامتگذاری میکند .جای این برشها همیشگی است ، اما با تکنیکهای جدید پنهان میشود . و شکل برشها در کشیدن پوست پایین تنه بستگی به هر بیمار دارد

برش خط شورت بندی با برش کامل دورتادور کمر برای کشیدن پوست پایین تنه که با این برش میتوان پوست رانها ، باسن و کفلها را هم همراه با شکم، کمر ، و ناحیه تحتانی پشت کشید . کمربند چربی و بافت اضافی دور کمر و نیز ناحیه کفلها را هم برمیدارند .

فرم دهی کمر ، شکم،کشاله ران ، و بالای ران را میتوان با کشیدن عرضی شکم با برشهایی به شکل خط بیکینی سنتی فقط در قسمت جلو بدن انجام داد .

چگونه میتوان از میزان چربی شکم به روش کم کرد

مکش چربی به روش جراحی زیبایی شکم یا روش ابدومینوپلاستی گفته میشود. عمل جراحی است که در ان با استفاده از ابزارهای مخصوص ذخایر چربی موضعی و زیر پوستی را خارج می کنند .

مقصود از زیر پوستی چربی ای است که درست زیر پوست و در روی عضله قرار دارد . افراد ورزیده و خوش اندام با دخایر چربی موروثی کاندیدهای مناسبی برای عمل مکش چربی هستند .

با انجام عمل ابدومینوپلاستی میتوان اندامهای بیرونی افرادی که در برخی از نواحی بدنشان صرفا دچار چاقی موضعی شدید هستند خوش ترکیب میشوند . این نواحی عبارتند از :

• چربی در گردن که سبب میشود چانه و گردن یکی شوند یا غبغب ایجاد می کنند .
• شکم ، باسن ، رانها – زانوها و یا بازوهایی که برجستگی فرورفتگیهای بسیار دارند

در عمل ابدومینوپلاستی چربی زیر پوست خارج میشود . و اندام شکم را کوچک میکند . اما از پوست چیزی کم نمیکند . بنابراین کاندیدهای مناسب برای عمل مکش چربی انهایی هستند که پوست انها قوام و ارتجاعی خود را حفظ کرده و می تواند پس از جراحی جمع شود و با اندازه های تازه یافته انطباق یابد . وقتی پوست نتواند با اندازه های کوچک تر و جدید بدن منطبق شود شاید لازم باشد که با استفاده از تکنیکهای جراحی مثل کشیدن پوست همراه با عمل مکش چربی یا پس از ان پوست اضافی را برداشت .

فقط روشهای فرم دهی شناخته شده ای که در دوران رزیدنسی ، فلوشیپ و دوره های و دوره های تکمیلی آموزش پزشکی اموخته می شوند .
لیپوساکشن : برای خارج کردن چربی ، با استفاده از تکنیک تورمی یا با کمک اولتراسون
درمان بافت اضافی پستان مردان
کوچک کردن شکم برای بهبود شکم و تغییر وضعیت عضلات شکم یا ترمیم آنها
کشیدن پوست بدن ، برای کاهش پوست ، بافتها و چربی اضافی بدن و بستن با بافتهای باقیمانده
جراحی پلاستیک بازو برای تغییر شکل بازوهای اویزان و شل
برجسته سازی که در ان با استفاده از پروتز یا چربی انحنا ، خطوط ، اندازه کفلها ، ساق و رانها افزایش می یابد .
ترکیبی از روشهای بالا برای اصلاح ظاهر بدن ، به ویژه پس از کاهش شدید وزن

Labiaplasty

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای koofeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:koofeh.ir