ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

صندلی اداری ارگونومیکصندلی اداری ارگونومیک

صندلی اداری یکی از لوازم مهم در ادارات و شرکت ها محسوب می شود که اگر در انتخاب آن دقت نداشته باشید عوارض بدی را به دنبال خواهد داشت و همواره صندلی یکی از لوازم ضروری اداری بوده و هست که باید در طراحی و ساخت و خرید صندلی اداری نکات ایمنی و استانداردها رعایت شود.

صندلی اداری مناسب باید تمامی ستون فقرات از جمله گردن، پشت، کمر و دنبالچه را پوشش دهد. در صندلی اداری به دلیل اینکه تکیه گاه و نشیمن گاه بی حرکت هستند شخص نمی تواند به راحتی بالاتنه خود را حرکت دهد برای همین باید از پشتی فاصله بگیرد و همین موضوع باعث خمیده شده ستون فقرات در مدت زمان زیادی می شود برای حل این مشکل برخی از شرکت های صندلی اداری طراحی کرده اند که براحتی به استفاده کننده آن امکان حرکت مفاصل لگن، ران، زانو و مچ را می دهد. لذا با توجه به این توضیحات باید در هنگام خرید یک صندلی اداری بسیار دقت به خرج داد و وقت مناسبی را برای خرید یک انتخاب در صندلی اداری یا مدیریتی قرار داد.

صندلی اداری ارگونمیک

بهترین صندلی اداری

صندلی اداری ارگونومیک یکی از مهمترین بخش های یک صندلی اداری می باشد که در خرید تجهیزت اداری باید همواره به آن توجه کرد. صندلی کامپیوتری که مخصوص میزهای اداری می باشد علاوه بر داشتن ارگونومیک مناسب باید دارای ظاهری زیبا و شکیل نیز باید که مورد توجه مهمان های شرکت و اداره ها نیز قرار گیرد.

از ویژگی صندلی مدیریتی استاندارد می توان به این موارد اشاره کرد یک صندلی باید قادر باشد وزن شخص را بر روی بخش های مختلف بدن تقسیم بندی کند، در این خصوص ارتفاع صندلی های اداری بسیار اثربخش است یعنی صندلی نه باید خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد چرا که اگر بیش از اندازه بلند باشد به ناحیه درونی زانو فشار زیادی وارد خواهد کرد این در حالی است که وزن هیچ کدام از اعضای بدن شخص روی پاهایش نیست ! در مقابل صندلی کوتاه نیز وزن شخص را بر روی نشیمنگاه شخص می اندازد؛ پس اولین مورد در انتخاب صندلی ادارای استاندارد داشتن ارتفاع قابل تنظیم است.

خرید صندلی اداری

در هنگام خرید صندلی گیمینگ همواره به خدمات گارانتی ، شرکت ارائه دهنده قیمت و نحوه خرید از فروشگاه جهت استفاده و خرید از یک صندلی اداری را حایز اهمیت قرار دهید.

شرکت DXRACER تولیدکننده و عرضه کننده لوازم جانبی و صندلی های ارگونومیک گیمینگ و اداریست.

از جمله گروه های محصولات DXRACER میتوان از صندلی های ارگونومیک ادرای و مدیریتی، صندلی های مدرن گیمینگ، صندلی های کنسول های بازی، صندلی های عناوین شبیه سازی و انواع لوازم جانبی نام برد.

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای koofeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:koofeh.ir