ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

Website Design بوسیله دبیWebsite Design بوسیله دبی

Website Design and SEO

ردم موجودات بصری هستند و طراحی بصری تاثير قابل توجهی در نحوه شناخت محصولات ما دارد. در این مقاله، من می خواهم روی روند بسیار مهم طراحی وب تمرکز کنم و هر روند را با استفاده از تم Website Design ، یک موضوع چند منظوره وردپرس پاسخگو نشان دهم.

بیایید شروع کنیم.

1. تصاویر دیجیتال

تصاویر دیجیتال یکی از مهم ترین روند طراحی بصری است. تصاویر مربوطه می تواند طراحی شما را از یک جمعیت متمایز کند و یک ارتباط واقعا احساسی با بازدیدکنندگان ایجاد کند. تصاویری کاملا یک ابزار متنوع هستند؛ طراحان محصول می توانند از تصاویر دیجیتالی برای اهداف مختلف استفاده کنند: برای بخش های قهرمان، برای توصیف ویژگی ها، و یا حتی به عنوان یک آیکون ظریف در نوار ناوبری.

دو نوع تصاویر در بین طراحان دیجیتال محبوب هستند: تصاویر تخت دست و سه بعدی. تختهای کشیده شده دستی، تصور درستی از ساخت و طراحی خوب دست ساز را می دهد؛ از طریق کار خود نسبتا آسان است که سبک شخصی تصویرگر را ببینید. SEO Dubai و Web Design تنها چند شرکتی هستند که از تصاویر کشیده شده دست کشیده استفاده می کنند.

تصاویر دست کشیده شده به نظر می رسد و احساس شخصی برای کاربران است

تصاویر سه بعدی کاملا جدید هستند. طراحان از استفاده از آنها برای افزودن واقع گرایی بیشتر، تار شدن مرز بین دنیای دیجیتال و فیزیکی استفاده کردند.

تصاویر 3D به کاربران این تصور که آنها می توانند تقریبا در دسترس و لمس اشیاء در صحنه

Website Design بوسیله دبی

2. Website Design

دلایل زیادی وجود دارد که بسیاری از طراحان محصول Dubai تلاش می کنند از رنگ های Web Designو جوش استفاده کنند: رنگ های پر جنب و جوش به یک طرح بصری علاقه مندند. توجه کاربران یک منبع ارزشمند است و یکی از موثرترین راه های جذب توجه با استفاده از رنگ های برجسته است Get the form Dubai Web Design. رنگ های روشن مورد استفاده برای پس زمینه می توانند توجه بازدیدکنندگان را جذب کنند و به یک تجربه واقعا خاطره انگیز کمک کنند.

رنگ های واضح یک راه عالی برای توجه بازدید کنندگان است

3. Header ویدئو قهرمان

"نمایش، نمی گویم" یک اصل پایه طراحی خوب محصول است. تصویر نقش مهمی را در طراحی بصری ایفا می کند، زیرا به طراحان کمک می کند تا ایده اصلی را به سرعت ارائه دهند.

برای مدت زمان طولانی، طراحان وب مجبور به استفاده از تصاویر ثابت برای انتقال ایده اصلی خود بودند. اما وضعیت تغییر کرده است. اتصالات با سرعت بالا باعث می شود طراحان وب بسیار راحت تر صفحات خانگی خود را به تجربه های سبک فیلم تبدیل کنند. ویدیوها کاربران را جذب می کنند و کاربران بیشتر مایل به تماشای کلیپ هستند. کلیپ های ویدئویی مورد استفاده در بخش قهرمان می توانند از چند ثانیه از ویدیوهای حلقه تا کلیپ های پیش نمایش کامل با صدا متفاوت باشند.

طراحان از ویدیو برای گفتن داستان استفاده می کنند

4. تقسیم صفحه SEO

صفحه تقسیم یک روش طراحی نسبتا ساده است. همه چیزهایی که لازم است برای ایجاد آن انجام دهید، صفحه را به دو قسمت (معمولا 50/50) تقسیم کنید و از هر بخش برای ارسال یک پیام متمایز استفاده کنید. این روش به خوبی بر روی موبایل ترجمه می شود؛ دو پانل افقی محتوا را می توان در بلوک های محتوای عمودی در صفحه های کوچک فرو ریخت. این روش به خوبی کار می کند زمانی که شما نیاز به ارائه دو پیام جداگانه دارید، همانطور که در زیر نشان داده شده است. صفحه تقسیم یک انتخاب عالی برای وب سایت های تجارت الکترونیک است که محصولاتی را برای زنان و مردان ارائه می دهند

همچنین هنگامی که شما باید یک پیام متنی با تصاویر مربوطه را جابجا کنید، این کار به خوبی انجام می شود: صفحه تقسیم می تواند برای اتصال یک پیام متنی با تصاویر مربوطه استفاده شود

5. الگوی هندسی SEO

طراحان می توانند به شکل بی نهایت از اشکال هندسی برای ساخت زیور آلات زیبا استفاده کنند. این روش برای محصولات دیجیتال نیز به همان اندازه کار می کند. طراحان می توانند از تصاویر SVG و PNG با وضوح بالا با الگوهای هندسی به عنوان پس زمینه استفاده کنند. چنین پس زمینه ها به خوبی اندازه می گیرند، بنابراین شما مجبور نیستید نگران نحوه نمایش آنها در صفحه نمایش کوچک و بزرگ باشید.

6. گرادیان و Website Design

گرادیان ابزار چند منظوره است که تقریبا در هر نوع طراحی کار می کند. طراحان اغلب از شیب ها استفاده می کنند تا عمق کارشان کمی بیشتر شود. روندهای طراحی گرافیکی مدرن از استفاده از شیب های بزرگ، جسور و رنگارنگ استفاده می کنند که به طراحان کمک می کند بیانیه ای را بیان کنند.

هنگامی که به شیب ها می آید، طراحان بسیاری از آزادی های خلاقانه ای دارند. آنها می توانند با رنگ های مختلف و t تست کنند

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای koofeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:koofeh.ir