ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

هانی ژل رویال بهبود دهنده بیماران سرطانیهانی ژل رویال بهبود دهنده بیماران سرطانی

ژل رویال عسل که به نام های ژل سلطنتی ، ژل ملکه زنبور عسل در میان مردم شناخته شده است، یک ماده شیری رنگ است که فقط ملکه زنبور ها یا زنبور سلطنتی از آن بعنوان غذا استفاده می کند پس یک ماده بسیار قوی و محدود و با قیمت بالا می باشد.ژل سلطنتی عسل یک ماده بسیار پر انرژی و جزو مواد گرم بوده که دارای خواص درمانی و فواید زیاد است که برای برطرف کردن بسیاری از بیماری ها در طب ایرانی سنتی استفاده می گردد.

درمان سنتی سرطان

ژل رویال

ژل رویال، ماده ای شگفت آور است که با تخریب رادیکال های آزاد، میزان پراکسیداسیون چربی های خون را کاهش می دهد. ژل رویال، میزان آنتی اکسیدان ها را نیز افزایش می دهد. بنابراین نامیدن آن به عنوان "گنج طبیعت" دور از ذهن نیست.

دریافت ژل رویال موجب افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی می گردد؛ به علاوه ژل رویال سطح املاح نادر و املاح اصلی سرم را نیز افزایش می دهد. بنابراین به نظر می رسد که این ژل می تواند به عنوان یک مکمل غنی از املاح ضروری در درمن سرطان مورد مصرف قرار گیرد.

ژل رویال و زیبایی پوست

ژل رویال به دلیل اینکه خود دارای کلاژن است با افزایش تولید کلاژن از پوست در برابر پیری محافظت می کند.این ماده منبع ویتامین های مختلف است و همین موضوع تاثیر ژل رویال بر زیبایی پوست را تایید می کند. خواص ژل سلطنتی باعث شده از این ماده معجزه آسا در تولید لوازم مراقبت از پوست نیز استفاده شود.

استفاده از ژل رویال در هر صورت چه خوراکی و چه به صورت ماسک بر زیبایی پوست تاثیر گذار است پس در استفاده از آن شک نکنید.

فواید ژل رویال بر پوست

ژل رویال به عنوان ماده ای موثر در زیبایی و شادابی پوست انسان شناخته است. ژل رویال معجزه طبیعت بر سلامتی پوست است .علت تاثیر فوق العاده ژل رویال بر پوست به دلیل ژلاتین موجود در آن است و از آنجایی که ژلاتین ماده اصلی کلاژن است در جوانسازی پوست بسیار تاثیر گذار است.

تحقیقات بسیاری جهت تاثیر گذار بودن ژل رویال بر زیبایی پوست انجام شده است و در نتیجه آن از ژل رویال در تولید بسیاری از محصولات ساخت لوازم آرایشی و محافظتی پوست استفاده می شود.

ژل رویال حاوی ویتامین های k، E D C A B می باشد. تمامی این ویتامین ها در تازگی پوست بسیار تاثیر گذار بوده و پوست را زیبا و شاداب می کنند.

تاثیر ژل رویال بر تقویت سیستم ایمنی

یکی از مهم ترین عملکردهای هانی ژل، تقویت سیستم ایمنی است؛ ژل رویال به علت محتوای بالای آنتی اکسیدانی خود، دارای تاثیر بسزایی در تقویت سیستم ایمنی می باشد. شواهد بیانگر آن هستند که ژل رویال، دارای خواص آنتی باکتریال بوده و سبب تعدیل پاسخدهی سیستم ایمنی می گردد. تجویز ژل رویال با کاهش سطح پروستاگلاندین ها و افزایش درصد لنفوسیتها، پلاکت ها، پروتئین و آلبومین موجب تقویت سیستم ایمنی می گردد.

این فرآورده با همکاری شرکت های دانش بنیان سیمرغ حکمت ایرانیان، حکمت پژوهان سلامت نگر و تحقیق و توسعه دایا دارو و با مصوبه کمیته فناوری و شورای صنعت در مرکز رشد طب و داروسازی سنتی و فرآورده¬ های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی تهران و پس از طیّ مراحل R&D و اخذ مجوزهای اخلاق پزشکی و انجام کارآزمایی¬ های بالینی به عنوان داروی طبیعی مجوز تولید گرفته است.

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای koofeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:koofeh.ir