ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

کابین دوش حمام لاریسکابین دوش حمام لاریس

محصولات کابین دوش حمام شرکت کابین لاریس تحت لیسانس شرکت ترکیه بوده که در ایران قطعات آن اسمبل شده و با همان کیفیت در هر ابعاد و اندازه ای قابل ارائه و نصب و راه اندازی مباشد. کابین دوش های حمام این شرکت در مدت کمتر از یک روز نصب می گردد و این شرکت توانایی طراحی انواع کابین و پارتیشن های حمام با توجه به نوع نیاز ها را دارد.

شرکت لاریس ( تولید کننده کابین دوش و کابین دوش حمام و زیر دوشی های حمام ) باهدف جلب رضایت شما مشتریان و با تامین نیازها و سلایق بروز مصرف کنندگان با استفاده از مواد اولیه مناسب و با به کار گیری طرح ها و تکنولوژی های جدید کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش خود را تضمین می نماید.

بصورت کلی کابین دوش حمام لاریس در دو گروه کلی کابین حمام با فریم و کابین حمام بدون فریم تقسیم می شوند.

کابین های دوش با فریم نصب ساده تری دارند اما نمایی که یک کابین دوش بدون فریم ایجاد می کند، به هیچ طریق با نمونه های با فریم قابل مقایسه نیست.

کابین دوش های حمام فریم دار دارای قاب هایی با مواد آلومینیومی و یا کامپوزیت هستند که آب را جمع آوری می کنند و نیاز به تمیز کردن دوره ای دارند، در حالیکه کابین حمام بدون فریم مدرن تر هستند و تمیز کردن و مراقبت از آن ها نیز به مراتب ساده تر است و همچنین این نوع کابین برای حمام های کوچک مناسب است.

کابین دوش حمام

زیبایی حمام با کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای در هر حمامی و با هر سبکی قابل استفاده است و زیبایی حمامتان را با انعکاسی که دارد چند برابر می کند.

دوام کابین دوش شیشه ای

شیشه هایی که در تولید کابین دوش شیشه ای استفاده می شود گرما دیده و بسیار منعطف می باشند

با اینکه شیشه کابین دوش های شیشه ای خود بسیار بادوام هستند بهتر است هنگام خرین کابین حمامی را انتخاب کنید که دارای گارانتی باشد.

کابین دوش شیشه ای به جای پرده حمام

هتگامی که از پرده در فضای حمامتان برای جداسازی قسمت های سرویس بهداشتی استفاده می کنید علاوه بر اینکه از زیبایی سرویس بهداشتی شما کم می کند باعث می شود فضای حمامتان کوچکتر به نظر برسد.

کابین دوش شیشه ای علاوه بر کاربری بودن انتخابی هوشمندانه برای جداسازی فضای سرویس بهداشتی، زیبایی بخشیدن به فضای حمامتان، جلوه بخشیدن به حمام می باشد.

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای koofeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:koofeh.ir