ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

لیفتراک برقی فابکو با گارانتی معتبرلیفتراک برقی فابکو با گارانتی معتبر

مجموعه فابکو به عنوان یکی از مهمترین واردکنندگان لیفتراک‌ با تمرکز اصلی بر لیفتراک‌های برقی تویوتا نسبت به واردات کلیه تجهیزات حمل و نقل مواد و جابجایی در انبار از معتبرترین برندهای دنیا سعی در ارائه ی کامل خدمات در این زمینه را دارد.

اهداف مجموعه فابکو:

1. تولید لیفتراک وتجهیزات انباری با مشارکت برندهای معروف در ایران
2. تولید باطری تراکشن با مشارکت شرکت فام ایتالیا با کیفیت اروپا
3. افزایش توان خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران

لیفتراک

لیفتراک

لیفتراک ها برای جابجایی و انتقال مواد سنگین در انبارها، سایت های ساخت و ساز و یا مراکز ذخیره سازی کاربرد دارد ، لیفتراک یا همان لودر های بالابر قطعا بهترین گزینه برای انجام این کار خواهند بود.

امروزه آنقدر لیفتراک با تنوع محصولات و کیفیت های مختلف لیفتراک ها مواجه هستیم که انتخاب نمونه ای که متناسب با محیط کار و تجهیزات لازم باشد، کاری دشوار به نظر می رسد.

باطری لیفتراک فام TOP

باتری لیفتراک

باطری لیفتراک طراحی و تولید منحصر به فرد باطری فام ایتالیا جهت به دست آوردن عملکرد بالاتری نسبت به سایر باتری هایی که مطابق استاندارد مقررات DIN میباشد.

فرآیند تولید و طراحی باطری فام به منظور افزایش ویژگی های الکتروشیمیایی و مکانیکی بوده است وبعلت تقاضای بالای مشتریان در جهت افزایش عمرمفید مورد نیاز -

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش ازجمله مهمترین سرویس هایی است که پس از خرید هر محصول توسط شرکت عرضه کننده ارائه می شود. لیفتراک از مواردی است که در آن خدمات پس از فروش از اهمیت بیشتری برخوردار است.واحد خدمات پس از فروش شرکت فابکو با برخورداری از مجرب ترین و با سابقه ترین تیم فنی و مهندسی خود اقدام به ارائه خدماتی منحصر به فردبا هدف پشتیبانی از کالاها و در جهت جلب رضایت مشتریان برای انواع لیفتراک وتجهیزات انباری نموده است تا مشتریان شرکت با آرامش خیال از کلیه محصولات تویوتا استفاده نمایند.هم اکنون بیش از 1000دستگاه لیفتراک وتجهیزات انباری تویوتا در ایران و آسیای میانه توسط متخصصین شرکت، سرویس و نگهداری می شوند .تجربه عملی چندین ساله و کیفیت مناسب قطعات مورد استفاده در خصوص سرویس و نگهداری باعث شده تا میانگین تعداد خرابی بطور چشمگیری کاهش یابد.

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای koofeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:koofeh.ir